tiskárna. 

3404diRYOBI 3404-DI je čtyřbarvová A3+ ofsetová tiskárna s nejmodernější technologií přímého zobrazování (DI). Podstatou této technologie je příprava tiskových desek přímo ve stroji, který obsahuje laserové hlavy ProFire Excel společnosti Presstek.

 

Při přípravě dat pro tiskárnu si můžeme zvolit kvalitu
a velikost tiskového bodu. Díky velikosti laserového paprsku pouhých 16µm tak kromě běžných 175 či 200 lpi běžně používáme velmi jemných 300 lpi, nebo dokonce stochastický rastr (FM Screening). Takto jemné rozlišení je nejvhodnější pro náročné aplikace, zejména nachází využití u fotografů či architektů, nebo tisku jemných struktur.

 

Zpracovaná data se uloží do řídícího počítače tiskového stroje a následuje „vypalování“ tiskových desek, a to přímo na tiskových válcích. Tato procedura trvá 9 až 12 minut a stroj je připraven k tisku. Odpadá tak manipulace s tiskovými deskami a seřizování soutisku. Kompletní příprava od ukončení předchozí zakázky do tisku prvního archu nové zakázky tak trvá již zmíněných cca 12 minut.

 

Pro maximální kvalitu tisku používáme špičkové francouzské barvy Siegwerk Tempo Relax a veškeré zakázky pro kontrolu tiskneme na kalibrované nátiskové tiskárně Epson Stylus Photo 2100...